Březen 2011

Nefunkční blog ( opět ! ) Budějce , korzet a rady na facku ( opět ! )

5. března 2011 v 11:41 | Pájuš |  My dear diary ...
Teda ale nevím,jestli tohle máte s blogem všichni,ale ten zmetek vůbec na nic nereaguje , je div ,že funguje alespoň psaní ... Odkaz nejde vložit , přepsaný článek nejde vložit , obrázek taky nejde vložit , o videjku ani nemluvím :( To se mi snad zdá... Zrovinka ,když se člověk chystá zlepšit náladu pořádnou porcí článků, tak se mu tenhle křáp zadrhne a nic ! Já chci starou upravu psaní článků ! Tu ,která byla funční !!!!!!!!!!!!!!!!!
Jinak včera jsem byla v Budějkách kvůli korzetu . Upřímně - zase mě nakrkli ... Rok a půl jsem korzet nosila poctivě - nic , žádnej zázračnej efekt se nekonal ... S vyjímkou zázračné ztráty civilizované adekvátnosti ( zkrátka mi ruply nervy ... ) no tak jsem se naštvala a řekla si - nosím to poctivě , jsem označována za babochlapa , šeredu , hrbáče a bůh ví co ještě ... to vážně nemám zapotřebí , tak jsem se na to z vysoka vy***** a výsledek ... Dostala jsem včera vynadáno , že to prý má být lepší a je to pořád stejné ... Asi té milé paní doktorce uniklo , že stejné to bylo i ten rok a půl co jsem to nosila ... Možná že se to o pár ministupňů pohnulo , ale to jen nepatrně , navíc jak sama řekla tak podle rengenu jsem na tom dokonce líp bez korzetu než s ním :) No vážně , naši na mě ječeli celou cestu zpátky , že jsem si to zavinila sama , jak jsem pitomá , že půjdu na operaci a bla bla bla ... Mé argumenty , že ta ženská je evidentně padlá na hlavu , když nevidí, že zase tak velkej rozdíl to není, navíc pokud vím ( jak mi opět ona sama tvrdila ) nepomáhá korzet ale cvičení ... Já začala aktivně tančit ( zumbu a na svá sedmnáctiletá kolena i balet ) a včera jsem i ještě sehnala domácí kurzy jógy . Svaly držící páteř mám pěkně posílené ... Ale ono NÉ to nikoho nezajímá ... Narvali mi opět plný režim alespoň po dobu půl roku, pak prý mi ho zase zkrátí a další a další rady varování , že se mi jinak páteř zhroutí ... Hmmm , řeknu jedno . Zase to začnu nosit na noc . Možná občas přes den , ale jinak na to kašlu ... Nezájem ... Jestli je to teda takhle , tak co budu dělat ve dvaceti až ho mít nebudu no ? To se to jako bude pořád a pořád zhoršovat a nic jiného , nebo teda co potom v těhotenství - to je maximální zátěž ... Doktorka prý - no po porodu to budeš muset chvíli nosit no ... Tak nad tímhle výrokem nemá cenu se ani pozastavit - je vidět , že sama žádné děti nemá ... To by jinak nemohla mít takhle stupidní řešení mého teprve budoucího problému ... Vždyť po porodu budu vyřízená a první rok s mimčem budu ráda , když si stihnu uvařit kafe k snídani a přímo vděčná budu , když stihnu sníst alespoň půlku rohlíku k obědu ... Vidím to dnes a denně u své sestry i švagrové a dalších známých ... No jo no , nemá cenu se tímhle zabývat ... Samozřejmě jsem pak šla a vyplenila IGY centrum :) Koupila si na nervy tři košile , jedno tričko , pár kosmetických vychytávek, konečně jsem taky sehnala krajkové legíny :) :-* a na závěr vymazlené šperky , na ty já jsem ujetá :) Relativně spokojená jsem doma oslavila , že se páteř skoro nemění a přestala řešit stupidní řeči svého okolí :) Přistupuji na kompromis - aby se neřeklo vezmu to na sebe , ale na zázračné uzdravení svých křivých zad ( což ale nikdo kromě mě a mé
drahé rodinky ani nevidí ) už nevěřím ... Budoucnost si nehodlám připouštět , to bych brzo řišla o poslední zbytky nervů , takže žiji přítomností - Don´t worry,just be happy :)