Říjen 2010

Můj křehký život , živůtek xD xD xD

12. října 2010 v 8:21 | pájuška |  My dear diary ...
Njn já vím , už zase pokulhávám ( to víte škola člověka dosti vyčerpává ...) , nicméně  hned jak bude čas  mám tucet věcí v plánu :) tak například nějaký speciál o jistém stylu , který mě právě teď fascinuje , dále taky návrat ke svým milovaným Týdnům , nesmí chybět mé oblíbené seriály a filmy online a taky kopa foteček a informací k nim :) a tak dále a tak dále . Mám taky rozepsanou promo báseň k Motýlkovi a samože se snažím i o pátou kapču :) aby toho ještě stále nebylo málo  začala jsem psát ještě další dvě povídky a seznam námětů co bude ještě po nich :) Shrnuto jednou větou - zase jsem v ráži xD xD xD A abych trošku oživila blog a svou maličkost  budu písat nějaké novinky ze života . Ještě teda nevím jakou formou , páč většinu všeho možného i nemožného člověk najde v My dear diary , ale něco mě určo napadne . No a začnu rovnou teď . Velká nicméně nepříliš nová novinka ( tak trochu jsem jí opoměla zmínit ) je , že chodím (konečně) do tanečních :) Jsem přímo nadšená :) v šatníku mi přibylo pár pěkných večerních kousků , dneska akorát si jdu něco vybrat na blížící se věneček . Na první prodloužené jsem tancovala s hromadou mých drahých příbuzných :) Mám moc milého tanečníka a zamilovala jsem si tanec mambo :) Akorát teda to překvapení , když jsem se dozvěděla co na mě bráška vymyslel . To jednou přišel domů a já fňukala , že mi opět ( ano už se mi to stalo dvakrát) nevzali do tanečních pro velký počet uchazečů . O týden později přijdu ze školy domů pro změnu já a hned ve dveřích mamina na mě : Mám skvělou zprávu , chodíš do tanečních :) Já : Super no je skvělé a kdy začínám . A mamka : za hodinu ...
No nakonec se to stihlo . a bylo fajn a pokaždé je ještě líp :)co tak dál - škola - nekomentuji ... njn gympl tak co bych taky chtěla , že :)
i když neměnila bych ani za nic :) Zítra zrovinka díky té své milené školičce navšívím Vídeň :) jedeme tam na exkurzi :)Už se nemůžu dočkat , i když budu vstávat ve čtyři :( no ale to dospim v autobuse , nebo si dám ráno kafe ...  Pojedeme i do lunaparku :) super :) nemluvě o těch nádhernej krámkách ♥ njn až přijedu tak napíšu :) Jedu tam slavit narozky :)

 Dneska mi bohužel je už sedmnáct ... Si vždycky uvědomím  co jsem za ten rok nestihla , co jsem zkazila , co mi uniklo ... docela frustrující ... ale tak má to své klady - o rok blíže svému snu :)  i když je pravda že též o rok blíže skutečnému životu , který mě upřímě děsí . Nejhorší je ta nejistota . Nevím co se mnou bude. Co budu v životě dělat . Nevím vůbec nic ... vím co bych chtěla , ovšem když vidím jak šíleně je těžká cesta a já se po ní pořád zuby nehty škrábu nahoru ... teď zbývá abych zakopla a byla zase dole . Moment - zrovinka teď jsem skoro dole takže ... spadnoud z několika centimtrů nad zemí to doufám nebude aktuální ...  vždycky si vybavím památná slovíčka Vittie :  Už není návratu , je jen cesta k cíli a já udělám vše proto ,abych nezklamala .
A Vittie má přece vždycky pravdu ... takže lezeme , lezeme ...

no nic , hledala jsem čím je dnešní den tak výjímečný a hle :


to bude to první místo , které až vylezu ke svému snu , navštívím ...  :)

Myslím , že to bych z mých novinek asi mohlo stačit ... PS: na závěr ještě velká omluva mým SB , že jsem teďka nebyla na blogu . Kdo chodí na střední , tak chápe , kdo nechodí - brzo taky pochopí ... a kdo chodil - ať je rád , že už tam není xD xD xD keep smailing zlata moje :)