Srpen 2010

Tak zase po měsíci ...

31. srpna 2010 v 15:13 | pájuška |  My dear diary ...
Zdravíčko :) Zase po ... měsíci ...  Já vím , já vím ... pokaždé to říkám a pokaždé je to stejné ... jsem hrozná ... moc se omlouvám , zejména svým SBnkům ... No jo no , kdo by o prázdninách myslel na počítač , zvlášť když se mu stěhuje pokoj ... Aneb - malování a nové podlahy ... ještě stále není hotovo , ale já už mám konečně nový pokojík :) ještě si navrtám nebesa nad postel a vyhodim našim  mrazák + ledničku , které mi tady " ustájili " po dobu , co se bude měnit podlaha v kuchyni , a můj pokoj bude dokonalej :) Mám meruňkově zbarvené stěny ,oranžové dekorace , taky sem tam nějaká bílá krajka , bílé nebesa , roztomilé zrcadlo jak z viktoriánské éry , totéž lampička a  další dekor :) Nebesa ( jak mi slíbil brácha ) se budou dát sundavat , takže je podle nálady můžu střídat s červenooranžovou dekou s orientálními vzory , což bude perfektně ladit s umělým ( plyšovým ) jaguárem sloužícím jako mini koberec :) na stěně mi bude viset polička s tuctem dalších dekorací ( jak jste jistě pochopili potrpím si na detaily ) a samozřejmě dřevený obrázek na stěně :) No jo , vypadá to trochu jako splácání několika stylů ... a vlastně i je ... stejně jako já ... a přesto tvořím celkem ladící celek :) jo jo ,až bude všechno hotové , tak Vám to sem vyfotím :)
Ach jo , tak zítra začíná škola ... Slíbila jsem naší chemikářce , že se perfektně doučím chemii - jenže - měsíc v práci , domů jsem chodila fakt až večer ... takže nic -  pak jsem dva týdny odpočívala ( což jsem si po jedenácti měsících dřiny , počítám i tu brigádu , samozřejmě zasloužila ) takže na učení nebylo ani pomyšlení , navíc jsem počítala s tím , že se budu učit poslední dva týdny - jenže nečekaně - ano nečekaně mě se totiž v téhle rodině sděluje všechno na poslední chvíli , vyšla rekonstrukce bytu ... a tak tady další dva týdny tvrdě dřeme na úpravě našeho hnízdečka a na učení není kdy ... Jsem zvědavá , jak letos zvládnu druhák , když nemám nejmenší tušení ,jak se tvoří pentahydrát jodidu draselného !!!  Hmm , takže prázdniny ... na nic jednoduše řečeno ... moc jsem si jich neužila ... utekly tak rychle ... a už zase se jde do toho ústavu ... no skvělé ... nic neumím , nevím,do které krabice jsem dala kalhoty , nemůžu najít boty ... a takhle se zítra vyrazí ... no nic , vezmu si sukni ...  tak doufám , že si poslední prázdninový den užíváte lépe než já ... přeji mnoho úspěchů do nového školního roku :)

PS : nakonec jsem vyřešila i telefonní teror , teď zbývá jediné ... prokousat se další hordou potíží ,které jako obvykle s sebou přinese škola ...

Výstižný nadpis ? Co třeba - jak se žije bláznům xD

8. srpna 2010 v 11:40 | pájuška |  My dear diary ...
Dneska je vážně šílenej den ... Prázdniny mi začaly teprve před týdnem , to je panečku pocit , když vím, že zítra nemusím do práce ... Nicméně musím na poštu , do knihovny , do papírnictví ... takže léharko bude až kdy ... V úterý jsem měla jet za kamarádkou ,ale jestli pojedu to nevím , poněvadž se mi vyplnil sen o dobrodružném létu , ovšem ne zrovna v tom smyslu , v jakém jsem si ho přála ... Zkrátka práce šlechtí ,ale někdy je i dost nebezpečná ... Přišel tam nějakej  chlap , tak kolem osmadvaceti a vydundal si na mě číslo . Nevim proč , v tu chvíli jsem jaksi nemyslela , napadlo mě , že je to obchodně , a zkrátka jsem mu ho dala ... A tak všechno začalo ... Už mám přes stovku nepřijatých hovorů za týden ... Horší jak žárlivej milenec . Navíc nevypadal moc chytře , ovšem silně ano , z čehož plyne jedno - nebezpečí ... a s velkým N !!! Mám  já to fakt štětsí ... takže si v pondělí , jako první věc koupenou z mé brigádičky , pořídím nové telefonní číslo ... a pro jistotu i pepřák ... xD Ovšem za kámoškou pojedu , až se nastalá situace  trochu uklidní , přeci jenom mrtvá bych jí byla prd platná , že ? Ovšem jestli ten magor nedá pokoj , fakt na něj zavolám  policii , co jiného taky můžu dělat ... Žádnej div , že nemá přítelkyni , tímhle chováním si stejně každou vyděsí k smrti ... ještě štěstí , že já už jednou mrtvá byla xD ( Vittoria) ten už si na mě nepřijde ...a lidi buďte proto opatrní , komu sdělujete osobní věci . Můžu říct , že moje nové číslo nedostane skoro nikdo ... a bude klid ... 
Nicméně zpět k mému šíleně šílenému dni . Dneska jsem se vzbudila s kompletním plánem , připravenou kabelkou a rychlou snídaní  a když už jsem byla na odchodu , vypotácela se  z ložnice mamina a prej kam jdu . Já chytla první stadio infarktu , poněvadž jsem to nečekala , myslela jsem, že je v práci a tak mě hned napadly nejčernější myšlenky a ona  - zlato , dneska je něděle . No bezva - druhé stadio infarktu , jestli vůbec něco takového existuje , poněvadž mi došlo , že to s tim telefonem budu muset ještě jeden den vydržet a navíc , že už mi přestává fungovat ten obří kulatý útvar ,co mi sedí na krku ... Jinak bych nežila v tom,že je dnes pondělí . Vidíte , to by se mi  ve školním roce stát nemohlo ... Ovšem ve školnim roce bych se taky nemohla vrátit zpátky do vyhřáteho pelíšku a chrupčit až do jedenácti xD Wuá ať žijou prázdniny ... A což vy , jak trávíte  neděli ? Já půjdu za chvilku juknout na něco v bedničce ( pro nezasvěcené , rodinný výraz pro TV xD ) a taky si budu muset sklidit ten děsnej chlívek , aby ta má komůrka alespoń vzdáleně připomínala lidské obydlí :) Do večera vystaráno :) Tak jo , užíjte si dnešek jinak speciálně pro Kitt C. nějaký ten tip na filmík -  zkus najít  Magickou posedlost :)