Červenec 2010

Krvavý Motýl - 3.Kapitola

26. července 2010 v 18:13 | pájuška |  Upíří povídka-Krvavý motýl aneb Nikdy Nic Nevzdávej Bez Boje !!!
No tak pojem zítřek se mírně protáhl , vážně se moc omlouvám , byla jsem však násilím odvlečena do nepřátelského zajetí své drahé rodinky , která mě uvěznila na rodinné slavnosti , jedním slovem ... HRŮZA !
 Tak tady je konečně , dlouho očekávaná , ještě déle slibovaná kapitola Motýlka :) Už se to rozjíždí ♥


Baráček co polyká lidi , snaha o lepší žívot a konečně trochu pochopení s mou osobou aneb dostatečná omluva absence na blogu xD

23. července 2010 v 18:55 | pájuška |  My dear diary ...
Zdravím :) Já vím , já vím , hlavně mě nezabíjejte :) Mám opravdu šlechetný důvod , proč jsem nebyla na blogu , zkrátka hned prvního, hned po skončení svého poněkud ne podle mých představ proběhlého prvního ročníku jsem nastoupila do práce . Dělám v bance :) V milém , malém a pořádně ztřeštěném ( asi tak jako všechno v mém životě ) baráčku , kam se každý den přižene tucet lidí , kteří potřebují mou osobní asistenci , prakticky něco jako GPS navigaci a informační centrum v jednom , kvůli menším ... no dobrá tak větším zmatkům ohledně rekonstrukce ... Zajímavé na této práci je , že sice proudí davy dovnitř , nikoli však ven ... Chodí po jednom a pak to vypadá , jako by ten malý neviný baráček s naprosto děsně nepohodlnou židlí , na které trůním celičký den , ty lidi polykal :) Jo jo :)Stejně však nutno říci, že jsem na svém místě plně spokojená , sedím , popřípadě stojím a přemýšlím , jednám s lidmi , sem tam se přiučím něco z bankovního prostředí , což se vždycky hodí , zejména úrazové pojištění v mém případě xD , o obědní pauze kecám s kolegyňema :) Pohodička ... Za týden budu končit , a pak teprve začnou ty pravé prázdniny , musím přiznat , že mi bude tenhle baráček i se všemi lidmi děěěěěěsně chybět , nicméně na prázdniny se těším :) a mooooc :) První ze všeho co udělám , bude ten nejdelší spánek v mém životě :) budu chrnět alespoň do jedenácti abych dospala spánkový deficit z předešlého školního roku a měsíčního vstávání navíc xD a pak pojedu na chatu , na chalupu , konečně napíšu už čtvrtou kapču Motýlka :) Jinak nebojte třetí tady bude  zřejmě zítra :) bohužel bez obrazků , jaksi jsem ještě nenašla vhodného adepta do hlavního hrdiny , stojícího po boku naší Vittie :) No , že nevíte o co go :) Neva , nechte se překvapit :)

Jinak asi bych měla napsat , jak jsem se za celou tu dobu mé absence na blogísku měla ... Tak za dobu mého usilovného přemýšlení , což je u mě vždycky velmi nebezpečné , poněvadž mě vždycky něco napadne , jsem stihla uspořádat ten chaos ohledně týdnů , jistě víte , že jsem je moc nestíhala , ovšem  rozhodla jsem se jim dát trochu volnější nádech ... Vždy jako rozptýlení , názorná ukázka k výuce , hlavně týden středověku , že :) a tak ... Připisuji další témata , plánuju , bavím se . Teďka zrovna jsme hlídali ty naše malé zlobidýlka , takže byl týden pirátů :) Dokonale naplánovaný , ovšem jaksi nevyšel do detailů , sešlo z bojovky , sádrové jeskyně, pirátského plesu a nakonec i hledání pokladu ... No jo , hold týden je málo xD Nicméně stejně jsme si to užili :) i když já dojížděla do práce :) Dále pak jsem se důkladně připravila na letní kurz mého nového já :) a zjistila velmi důležitou věc , která mě ovlivní na zbytek života . Můj problém byl vždy v usilovném snažení zavděčit se dneší na hlavu postavený společnosti . Náhle mi však došlo , že ať dělám co dělám , lidi jsou tak zkažený , že vidí jenom to , co sami chtějí , nikoli však pravdu . Vím , že chyba byla i na mé straně . Vždycky když mi na něčem záleží  bývám děsně nervózní a obvykle všechno zkazím . Co se týče mezilidských vztahů , myslím , že takhle tragicky na tom snad ani nikdo neni ... Neumím jednat se spolužáky , neumím jednat s profesory , zajímavé je , že jen ve škole , všude jinde to celkem jde ... Nechápu to , je to snad tím , že jsem tam často ? Nebo tím , že když jsem odcházela ze základky těšila jsem se na klid od všech oblíbenců a ono je to na střední ještě dáleko horší ... ? Kdo ví , důležité je , že mi konečně došel můj problém . Čím více se budu snažit , aby mě měli lidi rádi , tím více mě budou nesnášet . Jestli si myslí , že jsem trapná , protože nemám stupidně povrchní názory jako oni , nebo protože nejsem královna krásy , tak ať , mě je to jedno , vím totiž celkem dobře jaká jsem , vím , co můžu udělat , vím co bud dělat , poprvé ve svém životě mi nevadí má komplikovaná , složitá osobnost , která poslouchá metal stejně tak jako táborový písně , nebo třeba vážnou hudbu , když na ni má náladu ... Naopak , mám z toho radost ... Zjistla jsem , že já můžu být kýmkoli , kým chci být a nikdy nebudu trpět stereotypem nebo všedností , což je přenej problém dnešní přemodernizovaný doby :) Kurz bude rozhodně v tomto mottu . Je to můj život , a já určuju , jaký bude . Nevydržím na jednom místě příliš dlouho , ale za to na něm vždycky rozpoutám pořádnej živel :) To jsem já ... Barevná , kreativní , individuální ... a jákakoli chci být :)

mmmm mmmmm
heh trochu starší fotka , ale je vidět , že odhodlaný výraz mám od mala :)